Microsoft

Od 2010 roku Ericpol dynamicznie rozwija współpracę ze światowym producentem rozwiązań informatycznych – firmą Microsoft. Dzięki temu firma dysponuje bezpośrednim dostępem do innowacyjnych technologii, międzynarodowych  ekspertów, wsparcia przedsprzedażowego i szkoleń zapewniających stały wzrost kompetencji.

Ściśle współpracując z firmą Microsoft, Ericpol wspiera rozwój autorskich aplikacji biznesowych w oparciu o:

Nasza oferta uzupełniona o rozwiązania Business Intelligence i Business Process Management dostarcza klientom kompleksowe, nowoczesne i elastyczne  rozwiązania informatyczne dzięki czemu nasi klienci szybciej reagują na zmieniające się potrzeby biznesowe, stają się bardziej konkurencyjni i efektywni, poprawia się jakość zarządzania przedsiębiorstwami, obniżane są koszty działania i chroniona jest własność intelektualna.

Podążając za światowymi trendami, część naszych rozwiązań oferujemy również w modelu Cloud computing. Posiadamy certyfikowanych specjalistów w zakresie oferowanych produktów zarówno w warstwie merytorycznej (konsultanci, kierownicy projektów), jak i technicznej (developerzy, programiści .NET, X++). Posiadamy referencje od ponad 20 klientów, którzy postrzegają Ericpol jako dobrego i solidnego partnera biznesowego.

Dzięki znajomości produktów Microsoft służymy doradztwem przy wyborze optymalnych, dostosowanych do realiów biznesu rozwiązań. Dodatkowo zajmujemy się także integracją z już istniejącymi systemami, wsparciem ciągłości działania oraz rozwojem aplikacji i ich utrzymaniem.

Więcej o produktach Microsoft.