Read more »
Ericpol is now part of Ericsson

Kontakt

Osoby kontaktowe w poszczególnych sektorach:

Telekomunikacja
Osoba kontaktowa:

Wojciech Malkiewicz
Telco Sector Director
kom.: +48 791 111 604
Wojciech.Malkiewicz@ericpol.com

M2M
Osoba kontaktowa:

Wojciech Malkiewicz
M2M Sector Director
kom.: +48 791 111 604
Wojciech.Malkiewicz@ericpol.com

Aplikacje Medyczne
Osoba kontaktowa:

Agnieszka Zdziarska
Medical Applications Sector Director
kom.: +48 663 426 620
Agnieszka.Zdziarska@ericpol.com

Rozwiązania dla Biznesu
Osoba kontaktowa:

Wojciech Malkiewicz
IT Business Solutions Director
kom.: +48 791 111 604
Wojciech.Malkiewicz@ericpol.com

Finanse i Bankowość
Osoba kontaktowa:

Piotr Cichoń
Key Account Manager
kom.: +48 601 742 927
Piotr.Cichon@ericpol.com

Outsourcing
Osoba kontaktowa:

Mariusz Topór
Programme Manager
kom.: +48 605 506 295
Mariusz.Topor@ericpol.com

Media:

Osoba kontaktowa:

Jakub Gabarkiewicz
Marketing and Communication Manager
kom.: +48 605 506 372
Jakub.Gabarkiewicz@ericpol.com



Rekrutacja:

Łódź

Osoba kontaktowa:

Agnieszka Szych
HR Specialist
Agnieszka.Szych@ericpol.com

Kraków

Osoba kontaktowa:

Anna Bąk
HR Specialist
Anna.Bak@ericpol.com

 

Praktyki

Osoba kontaktowa:

Olga Błaszczyk
Senior HR Specialist
Olga.Blaszczyk@ericpol.com

 


Biura firmy Ericpol w Polsce:

Ericpol Sp. z o.o.
Centrala

ul.Sienkiewicza 175
90-363 Łódź
tel.: +48 42 6642500
fax: +48 42 6642555
e-mail: office@ericpol.pl

zobacz na Google Maps »

Osoba kontaktowa:

Karolina Małkowska
Administration Assistant
tel.: +48 42 6642500
office@ericpol.com

Ericpol Sp. z o.o.
Kraków

ul. Bobrzyńskiego 12
30-348 Kraków
tel.: +48 12 2954600
fax: +48 12 2954666
.

zobacz na Google Maps »

Osoba kontaktowa:

Patrycja Wajda
Administration Assistant
tel.: + 48 12 2954600
Patrycja.Wajda@ericpol.com

Ericpol Sp. z o.o.
Warszawa

ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
tel.: +48 22 3107755
fax: +48 22 3107777
.

zobacz na Google Maps »

Osoba kontaktowa:

Dominik Podolak
Sales Specialist
tel.: + 48 22 3107755
Dominik.Podolak@ericpol.com

Ericpol Sp. z o.o.
Gniezno

ul. Fabryczna 12/302
62-200 Gniezno
tel.: +48 12 3407215
tel.: +48 12 3407235
.
.
.zobacz na Google Maps »

Biuro na Ukrainie:

Ericpol TZOV
Ukraina

Sholom Aleykhem 11
79007 Lwów
tel.: +38 032 2424420
fax: +38 032 2424423

Osoba kontaktowa:

Orest Kossak
Managing Director
tel.: +38 032 242 44 21
Orest.Kossak@ericpol.com

Strona ericpol.pl używa plików cookies, aby spełniać Państwa oczekiwania. Odpowiednia konfiguracja ustawień przeglądarki internetowej
pozwala na zablokowanie zapisywania plików cookies lub ich usunięcie, ale może również spowodować utrudnienia lub brak działania serwisu.
Kontynuując przeglądanie strony bez zmian ustawień przeglądarki akceptujesz zapisywanie plików cookies. Dowiedz się więcej »