Deutsche Telekom

Ericpol jest partnerem firmy Deutsche Telekom w zakresie współpracy dotyczącej rozwiązań M2M dla branży automotive.

O Deutsche Telekom

Deutsche Telekom to jedno z największych przedsiębiorstw telekomunikacyjnych na świecie. Dostarcza usługi 129 milionom klientów sieci komórkowych, posiada ok. 36 mln przyłączeń sieci stacjonarnych i 16 mln sieci szerokopasmowych. Grupa dostarcza produkty i usługi dla sieci przewodowych, komunikacji mobilnej, Internet oraz IPTV dla klientów, a także rozwiązania ICT dla biznesu. Deutsche Telekom jest obecny w ponad 50 krajach i zatrudnia ok. 247 tys. pracowników. W 2010 roku koncern odnotował przychody w wysokości 62,4 mld Euro z czego więcej niż połowa została wypracowana poza granicami Niemiec.

O Centrum Kompetencyjnym M2M

Obecnie Deutsche Telekom stał się czołowym dostawcą rozwiązań M2M. W 2010 r. firma założyła międzynarodowe M2M Competence Center, by rozpowszechnić ten obszar działalności w skali globalnej. Competence Center skupia się na produktach i usługach komunikacji M2M w dziewięciu segmentach rynkowych: energetyce, telematyce, sektorze medycznym, handlu, automatyzacji przemysłowej, sektorze publicznym, bezpieczeństwie, transporcie i logistyce, elektronice.

W bliskiej współpracy ze swoimi klientami i partnerami M2M Competence Center wprowadza innowacje i koncentruje się na ponadgranicznych, europejskich i transatlantyckich rozwiązaniach. Czerpiąc z globalnych doświadczeń koncernu Deutsche Telekom rozwija własną ofertę produktów i rozwiązań, z których korzystają jego partnerzy i klienci na całym świecie. Dostosowując ofertę w poszczególnych segmentach rynkowych do lokalnych potrzeb M2M Competence Center może zaoferować im atrakcyjne rozwiązania i najlepsze usługi.

Więcej: Deutsche Telekom