Arrow ECS

Ericpol jest partnerem firmy Arrow ECS – dostawcy infrastruktury z wartością dodaną. Arrow ECS to zaufany i wyspecjalizowany dystrybutor produktów informatycznych, oferujący rozwiązania i usługi klasy korporacyjnej z zakresu przechowywania danych, bezpieczeństwa sieci oraz infrastruktury programowej oraz sprzętu.

Współpraca partnerska opiera się na możliwości odsprzedaży sprzętu i infrastruktury znajdującej się w ofercie siedemnastu dostawców firmy Arrow. Są to Oracle, Symantec, NetApp, EMC², IBM, Blue Coat, McAfee, RSA, f5, CITRIX, Microsoft, IGEL, ThinPrint, Vizioncore, Chip PC Technologies, i VMware, Wyse. Dzięki umowie partnerskiej Ericpol może realizować dostawy w zakresie dostarczania:

Partnerstwo z Arrow ECS gwarantuje firmie Ericpol dostęp do pełnej gamy usług w całym cyklu ich działań – od wstępnych konsultacji, poprzez planowanie, projektowanie, wsparcie techniczne, aż po wdrożenie i opiekę posprzedażową. W ramach współpracy do dyspozycji firmy Ericpol pozostaje także Arrow ECS Services – Autoryzowane Centrum Szkoleniowe.

Arrow ECS Sp. z o.o. (wcześniej DNS Polska Sp. z o.o.) jest częścią amerykańskiej firmy Arrow Electronics Inc, która posiada biura w wielu krajach Europy. Działalność w Polsce rozpoczęła się w 1999 roku i obecnie Arrow ECS dysponuje dwoma biurami, w Krakowie i Warszawie, w których zatrudnia łącznie ponad 90 osób.

Więcej informacji: www.arrowecs.pl